UpdraftPlus - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: file %d of %d
ca: arxiu %d de %d

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Cloud.
ca: Encara no s'ha obtingut la cadena d'accés des de Google - necessites autoritzar o re-autoritzar la teva connexió a Google Cloud

en: Sign in with %s
ca: Signa amb %s

en: (after %ss)
ca: (després de %s)

en: next resumption: %d
ca: següent reanudació: %d

en: Install debugging plugins:
ca: Instal·lar connectors de depuració:

en: Old ABSPATH:
ca: Antic ABSPATH:

en: Enjoyed %s? Please leave us a %s rating. We really appreciate your support!
ca: T'ha agradat %s? Si us plau, deixeu una valoració a %s. Apreciem el teu suport!

en: Why am I seeing this?
ca: Per què estic veient això ?

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
ca: La ubicació d'aquest directori es troba en la configuració d'experts, a la pestanya Configuració.

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
ca: Prem aquí per cercar nous conjunts de còpies de seguretat que s'han pujat al directori UpdraftPlus (dins l'espai del seu servidor web).

en: Start backup
ca: Iniciar còpia de seguretat

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
ca: S'està utilitzant el servidor web %s però no sembla tenir el mòdul %s carregat.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
ca: Consultar amb el proveïdor d'allotjament web com establir permisos d'escriptura dins del directori per un plugin de WordPress.

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
ca: Llevat que tinguis un problema, pots ignorar completament tot el que apareix aquí.

en: This file could not be uploaded
ca: No s'ha pogut carregar aquest fitxer

en: You will find more information about this in the Settings section.
ca: Més informació sobre això en la secció Configuració.

en: Supported backup plugins: %s
ca: Complements de còpia de seguretat suportats: %s.

en: Tell me more about incremental backups
ca: Explica'm més coses sobre les còpies de seguretat incrementals.

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: restoration
ca: Restauració

en: Full backup
ca: Còpia de seguretat completa

en: now proceeding with the updates...
ca: Actualitzant ...

en: (view log...)
ca: (veure registre ...)

en: Backup succeeded
ca: Còpia de seguretat executada correctament

en: Every %s hours
ca: Cada %s hores

en: search and replace
ca: cercar i substituir

en: Go
ca: Endavant

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
ca: Una cerca/substitució no es pot desfer - Estàs segur que vols fer això?

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
ca: Això pot destruir el teu lloc web fàcilment; utilitza-ho amb compte!

en: Replace with
ca: Substituir per

en: Search for
ca: Cercar

en: Search / replace database
ca: Cercar / substituir base de dades

en: search term
ca: terme de cerca

en: Too many database errors have occurred - aborting
ca: Hi han hagut masses errors amb la base de dades - abortant

en: read more at %s
ca: Llegir més a %s
